Ürünler
MI 160 Kompresör
MO 076 Kompresör
MO 165 Kompresör
MF 215 Kompresör
MC 200 Kompresör
MR 550 Kompresör
MR 190 Kompresör
Braketler
Kasnaklar
 
      Müşteri Hizmetleri
Garanti Şartları
Nasıl Parça Alırım
İade İşlemleri
 
      Bizden Haberler
 
 
      Ziyaretçi Sayacı
 
Ziyaret:    Bugün : 54  Toplam : 264530
 
 
          Hakkımızda
 
1976 Yılında Mapo (Makina - Araştırma - Proje - Organizasyon) Mühendislik Ltd. Şti. olarak kurulmuş olan firmamız, faaliyetini 1984 yılından itibaren Mapo Mühendislik ve Otomotiv Sanayi A.Ş. ünvanı ile sürdürmektedir.

Firmamız, MAPO tescilli markası ile 30 yılı aşkın bir süredir ülkemiz otomotiv ana sanayileri için otomotiv tipi hava kompresörleri üretmektedir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı otomotiv piyasalarına, otomotiv tipi hava kompresörleri ile çeşitli makina ve kompresör yedek parçaları üretimi yapmaktadır.

Mapo varlığını; kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyerek müşterileri, ortakları, çalışanları ve tedarikçileri ile birlikte sürdürmektedir. Bu doğrultuda yaptığı çalışmalarla 2005 yılında ISO 9001:2000 Kalite Sistem Sertifikasını, 2007 yılında da ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasını ve OHSAS 18001:2004 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasını almıştır.
 
          Misyonumuz
 
Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak zamanında teslim etmek, bunu yaparken şeffaflık ve objektiflik prensibi ile hareket eden uzman kadrosuyla gelişen ürün ve hizmet çeşitliliği sunan, kurumsallaşmayı başarmış müşteri memnuniyeti sağlayan modern ve öncü bir firma olmayı misyonumuz olarak belirledik.
 
          Vizyonumuz
 
Firmamızın üstlendiği vizyon ise, misyonumuzu canlı ve dinamik kılmak, ortaya çıkan yenilikleri izleyerek sürekli değişim ve gelişimi takip ederek ekip çalıflmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturmaktır. Sahip olduğumuz sektörel bilgi, kendi gelişirdiğimiz ürün ve servisimizle müşterilerimize özel esnek çözümler ve değer üreterek yurt içi ve yurt dışı pazarda önde gelen bir firma olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve bizlere ayırmış olduğunuz zamana saygı duymak firmamizin vizyonudur….
 
          Gerekli Evraklar
 
 
 
 
 
 
 
Site Created By Netürk Copyright 2012 © Mapo Her hakkı saklıdır.